Bize katılın, sualtı dünyasının muazzam renkleriyle tanışın. İster dalgıçlık, ister spor, sualtı fotoğrafçılığı veya ister eğlence, Vipscuba ile profesyonel dalgıçlığa bizimle başlayın. Farklı dalış tekniklerini öğrenin, teorik ve pratik eğitimler, sınavlarla kendinizi geliştirin ve güvenli dalışın keyfini çıkarın. Dünyanın en güzel noktalarında, en iyi hizmeti alarak dalın. Sualtının muhteşem dünyasını bizim ile keşfetmek için Facebookta bize katılın.

dalış turlarıProfesyonel VipScuba ekibi eşliğinde gerçekleştirilen, dünyanın en güzel dalış yerlerinde dalış yapıp, su altının o muazzam atmosferiyle kucaklaşmak istermisiniz?

Lütfen turlarımızı inceleyin.

dalış malzemeleriDalış ekipmanları online mağazamız açıldı. Dalış elbisesi, başlık, eldiven, elbise içliği, dalış macerası yaşarken gerekli olan tüm ekipmanları online sitemizden kredi kartınızla satın alabilirsiniz. 

Dalışa dair herşey burada...

Sitemiz yenilendiğinden aradığınız sayfayı bulamadınız.

Menülerimizden devam edebilir ya da arama modülünü kullanabilirsiniz. Teşekkürler.

Serhat SADIKOĞLU

EĞİTMEN DANIŞMANINIZ

Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

+90532 654 1819

Yaman Arnavutoğlu

EĞİTMEN DANIŞMANINIZ

Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

+90533 598 5012

Tahsin Ceylan

FOTOĞRAF & VİDEO DANIŞMANINIZ

Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

+90532 232 6394

Yurtiçi ve yurtdışı turlar

Sadece bir dalış değil tam bir tatil keyfi için dünyanın en iyi  yerlerini sizler için geziyoruz.Her sabah farklı bir koyda uyanıp, el değmemiş dalış noktalarında yunuslarla yüzüp, köpekbalıklarıyla yaptığımız dalış maceralarımızı sizler ile paylaşıyoruz.

Dalış eğitimi ve sınavları

Türkiye'nin tek online eğitim ve sınav merkezinde, dalış bilgilerinizi güncel tutmak için istediğiniz zaman dilediğiniz sınava girerek kendinizi sınayayın. Teorik bilgilerinizi gözden geçirerek notuzu belirleyin.

Fotoğraflar'la VipScuba

Her sabah farklı bir Akdeniz koyunda uyanıyoruz. Kızıldeniz'den Maldivler'e, el değmemiş koylarda, yunuslarla yüzüp köpekbalıklarıyla dalış yapıyoruz.

Etkinlik Fotoğraflarımız

 
 
 
 

 
 
 
 

 
 
 
 

Üye Giriş

Hakkımızda

1997'den beri dalış eğitimi, yurt dışı ve yurt içi dalış turlarında birçok ilklere imza atmış olan Vipscuba, tüm dalıcı ve sualtı severlerin ortak buluşma noktasıdır.

VipScuba.com, PADI, CMAS, NAUI, DAN, SSI, EFR gibi tüm dalış sistemleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Online dalış sınavlarımıza girerek kendinizi sınayabilir ve bilgilerinizi tazeleyebilirsiniz. VipScuba.com yurtiçi ve yurtdışı dalış bölgeleri hakkında detaylı bilgilere ve ilginizi çekecek dalış makalelerine ulaşabileceğiniz bilgi kaynağıdır.Vipscuba VS Turizm Org.Tic.Ltd.Şti.

 

Sualtına gönül vermiş arkadaşların ortak buluşma noktası.

Copyright © 2013 Vipscuba VS Turizim Organizasyon Tic.Ltd.Şti. Her hakkı saklıdır.  Uygulama: Web Tasarım Dünyası